درباره مجتمع تشریفات

همه چیز درباره مجتمع تجاری ، پزشکی و اداری تشریفات

تجاری

لورم ایپسوم متن ساختگی است.

فودکورت

لورم ایپسوم متن ساختگی است.

پزشکی و اداری

لورم ایپسوم متن ساختگی است.

معرفی مجتمع

مرکز تجاری، پزشکی و اداری تشریفات در زمینی به مساحت 2100 متر مربع واقع در بهترین منطقه شهر اهواز، کیانپارس می باشد. این مجموعه با مساحت حدود 30000 متر مربع، دارای 15 طبقه شامل : 3 طبقه پارکینگ زیر زمینی، 6 طبقه تجاری شامل 5 طبقه تجاری و 1 طبقه کافه و رستوران و همچنین 6 طبقه اداری می باشد که یکی از مدرن ترین و با کیفیت ترین پروژه های تجاری اداری در کشور است.

واحدهای مختلف مجتمع تشریفات اهواز

واحدهای تجاری

در مرکز خرید حدود 100 واحد تجاری در طبقات همکف تا پنجم قرار دارند که از طریق 10 دستگاه پله برقی و سه آسانسور پانوراما بهم مرتبط شده اند.

رستوران و کافی شاپ

در طبقه پنجم مجتمع تشریفات اهواز، رستوران و کافی شاپ پذیرای شهروندان، گردشگران و مراجعان به این مجموعه خواهد بود و فضایی دلگرم و دلنشین، به واسطه طراحی زیبای مجموعه با چشم اندازهای شهر اهواز شکل می گیرد.

پارکینگ

با توجه به موقعیت شهری طرح که در یکی از پرترددترین  و پرتراکم ترین نقاط منقطه کیانپاری و شهر اهواز است و با توجه به ترافیک بسیار زیاد این منطقه از یک سو و عدم امکان توقف مراجعان از سوی دیگر 3 طیقه پارکینگ زیر زمینی به مساحت 6000 متر مربع در نظر گرفته شده است.

واحدهای اداری

در بخش اداری 75 واحد با مساحت 95 تا 310 متر مربع در طبقات ششم تا یازدهم مجموعه در نظر گرفته شده اند. طبقات اداری دارای ورودی و لابی اختصاصی، در تراز همکف می باشند.